تلفن تحت شبکه در اصفهان

تلفن تحت شبکه در اصفهان در تلفنهای تحت شبکه  همگرایی شبکه‌های صوت ودیتا امکان‌پذیر می‌باشد، IP-Phone یک دستگاه دیجیتالی باهوش با واسط شبکه  LAN می‌باشد، IP-Phone دارای یک آدرس IP وکانکتورهای استاندارد (RJ- 45) می‌باشد لذا اینگونه تلفنها می‌توانند درون هرپورتی درشبکه LAN قرار گیرند. از آنجائیکه به تلفنهای مذکور آدرس IP اختصاص می‌یابد لذا امکانات در آن بسیار زیاد است و این امکانات وقابلیت‌ها بستگی به Feature‌هایی که تولیدکنندگان روی آن قرار می‌دهند دارد. کاربردهای مــهم آن شامل Unified Messaging، Collaboration، کنفرانس وغیره می‌باشد. با  IP-Phoneها کاربران می‌توانند Extension خودشان را باخود حمل کرده بطوری که هرگز یک مکالمه‌ را از دست ندهند. با استفاده‌ از این تلفنها می‌توان ارتباطات کنفرانس ایجاد نمود. می‌توان اطلاعات web را درحال پاسخ به مکالمه خواند و یا به یک سرویس Web based  برای چک کردن پست الکترونیکی، وضعیت هوا، شرایط ترافیک یا چک کردن موجودی خود در بانکLogin کرد.

 تلفن تحت شبکه در اصفهان :دارای یک کانکتور شبکه  RJ ۴۵ Ethernet به جای کانکتورهای استاندارد تلفن RJ ۱۱ هستند. این تلفن ها تمام نرم افزارها و سخت افزارهای لازم برای برقراری ارتباطات ویپ VoIP را به صورت built-in دارند. مستقیمأ به روتر شما وصل می شوند و یک ورودی سریع و مقرون به صرفه به دنیای VoIP فراهم می کنند.

استفاده از نرم افزار

این روش آسان ترین روش استفاده از تکنولوژی ویپ VoIP است. شرکت های زیادی هستند که نرم افزارهای مقرون به صرفه ای ارائه می دهند که می توانید برای این نوع ویپ از آن ها استفاده کنید. معمولاً تنها مبلغی که باید پرداخت کنید فقط هزینه ماهانه اینترنت است. تمام آن چه که نیاز دارید یک میکروفون،بلندگو، یک کارت صدای مناسب و یک ارتباط اینترنت با سرعت مناسب است.

شرکت های تلفنی بزرگ امروزه با استفاده از تکنولوژی ویپ هزاران تماس تلفنی راه دور را از طریق یک circuit switch به درون یک IP gateway مسیردهی می کنند. این داده ها در طرف دیگر توسط یک gateway دریافت شده و سپس با یک circuit switch محلی دیگر مسیردهی می شود. هر روزه شرکت های بیش تری سیستم های تلفنی VoIP را نصب می کنند و تکنولوژی VoIP در حال رشد است.

با ما تماس بگیرید